Skip to main content

KOSGEB Destek Ödeme Talep Formu Nasıl Yapılır ?

KOSGEB Destek Ödeme Talep Formu, KOSGEB Destek Programlarının her biri için ayrı olarak yapılmaktadır. KOBİ, girişimci veya işletme; bağlı bulunduğu Destek Programının dahilindeki belgeleri ve ek belgeleri teslim etmekle yükümlüdür.

Ödeme Talep Formu Hazırlama

KOSGEB Destek Ödeme Talep Formunu hazırlarken , KOSGEB resmi sayfasındaki yönergeleri izleyebilir ya da makalemizdeki işlemleri uygulayarak hazırlayabilirsiniz.

KOSGEB internet sayfasındaki E-KOBİ bölümündeki giriş paneline kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıp girişi onayladıktan sonra, “Ödeme Talep Formu Oluştur” linkini tıklayarak Talep Formunuzu hazırlamaya başlayabilirsiniz…

kosgeb1

Banka bilgilerinizi eklemek için “Banka Hesap Bilgisi İşlemleri için Tıklayınız” seçeneğine bir tık atarak sonraki işleme geçiniz.Bir sonraki sayfada “Vergi Dairenizin Bilgileri”ni soracaktır,

“Vergi Dairenizin ve SGK İl Müdürlüğü’nün Banka Hesap Bilgisi İşlemleri için Tıklayınız” butonuna tıklayarak, istenilen bilgileri giriniz.

kosgeb2

Sonraki adımımız, “Banka Hesap Bilgisi” güncellemek olacaktır.Bu aşamada güncel Banka Bilgilerinizi yazmanız yeterli olacaktır.

Ardından “Vergi Dairesini” Seçiniz,

kosgeb3